Укр
Рус

Код товару: AR_3023829
Комплектація: Функціональний органайзер з гумкою та розділювачами для книг, ортопедична спинка з м'якими вставками, ергономічні S-подібні лямки, бічні кишені, оригінальна фурнітура, міцна ручка, ручка-петля.
| Тип портфеля | для першокласників |
| Розмір (зріст) | M (130 - 145 см) |
| Спинка | ортопедична |
| Стать | хлопчик |
| Об`єм | 15 л |
| Матеріал | поліестер, EVA |
| Відділення | для шкільного приладдя |
| Кількість відсіків | 1 |
| Вага | 700 г |
| Колір | синій |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 15 см |
| Особливості | водонепроникний |
| Ширина | 26 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 414 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00