Укр
Рус

Код товару: AR_3023830
Рюкзак шкільний Cool For School 16,5", синій (CF86525)
Основні особливості:
| Тип портфеля | підлітковий |
| Розмір (зріст) | M (130 - 145 см) |
| Спинка | ортопедична |
| Стать | хлопчик |
| Об`єм | 26 л |
| Матеріал | поліестер |
| Відділення | для планшета, для шкільного приладдя |
| Кількість відсіків | 2 |
| Вага | 630 г |
| Колір | синій |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 19.5 см |
| Особливості | світловідбиваючі елементи, бокові кишені |
| Ширина | 31 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 550 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00