Укр
Рус

Код товару: AR_3023831
Стильний і практичний рюкзак, доречний у ритмі великого міста. Дуже міцний, зберігає яскравий колір, легко чиститься.
Основне відділення закривається на блискавку. Всередині виробу є відділення для ноутбука з максимальним розміром діагоналі 15.6 дюйма. З боків — дві додаткові кишені на блискавці.
Модель, окрім лямки для перенесення в руці, м'яких і широких регульованих бретелей, має фіксацію на грудях. Повністю вентильована й ортопедична спинка забезпечує додатковий комфорт спині. Незамінний аксесуар як для активного міського жителя, як для школярів, так і для студентів.
| Тип портфеля | підлітковий |
| Спинка | анатомічна, ортопедична |
| Стать | дівчинка |
| Об`єм | 33 л |
| Матеріал | поліспандекс |
| Відділення | для планшета |
| Кількість відсіків | 2 |
| Вага | 720 г |
| Колір | рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 20 см |
| Особливості | бокові кишені |
| Ширина | 36 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 360 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00