Укр
Рус

Код товару: AR_3023812
Корпус рюкзака - м'який, стать - дівчинка, спинка - ортопедична, YES collection, 0.8 кг, сірий
| Тип портфеля | для старшокласників |
| Розмір (зріст) | L (145 - 175 см) |
| Спинка | ортопедична |
| Стать | дівчинка, хлопчик |
| Корпус рюкзака | м'який |
| Об`єм | 16.2 л |
| Матеріал | поліестер |
| Серія | YES collection |
| Відділення | для пляшки, для телефона, для планшета, для шкільного приладдя |
| Кількість відсіків | 2 |
| Вага | 0.8 кг |
| Колір | сірий, чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 13 см |
| Особливості | Відділення для ґаджетів |
| Ширина | 29 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 468 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00