Укр
Рус

Код товару: AR_3023819
Рюкзак T-126 торгової марки YES - комплекс простоти, функціоналу і трендового дизайну, мега крута пропозицію для підлітків, учнів середньої та старшої школи. Це стильний аксесуар, з яким не захочеться розлучатися. З ним і в школу, і на спорт, і на прогулянку!
Характеристики:
Спинка: Анатомічна, ущільнена спіненим поліетиленом
Анатомічні, S-подібної форми, ущільнені лямки
Дно ущільнене спіненим поліетиленом
Ручка-петля
Світловідбиваючі елементи
Кількість відділень: 1
Кількість кишень: 4
Всередині:
- Ущільнене відділення для гаджетів
- Органайзер
| Тип портфеля | для старшокласників |
| Розмір (зріст) | M (130 - 145 см) |
| Спинка | анатомічна, ущільнена |
| Стать | хлопчик |
| Корпус рюкзака | м'який |
| Об`єм | 21 л |
| Кількість відсіків | 1 |
| Вага | 500 г |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 15 см |
| Особливості | світловідбиваючі елементи |
| Ширина | 31 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 203 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00