Укр
Рус

Код товару: AR_3024572
Колір - синій
| Сфера використання | міські |
| Стать | чоловічий |
| Колір | синій |
| Об'єм | 28 л |
| Особливості | світловідбиваючі елементи, бічні кишені, вологостійкість |
| Матеріал | поліестер (Polyester) |
| Спинка | м'яка |
| Відділення | для телефона |
| Вага | 0.400 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 20 см |
| Застібки і замки | блискавка |
| Особливості моделі | глибока фасадна кишеня, вміщує формат а4, водонепроникні, ручка для підвішування і транспортування, бічні кишені на блискавках |
| Розмір | 43 х 32 х 20 см |
| Ширина | 32 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
898 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00