Укр
Рус

Код товару: AR_3016600
тип управління - сенсорне, тип кави для використання - мелений, потужність - 1350 Вт, Країна-виробник - Китай, нержавіюча сталь
| Сфера використання | для дому (побутові) |
| Тип управління | сенсорне |
| Тип кави для використання | мелений |
| Приготування капучино | автоматичне |
| Дисплей | так |
| Резервуар для води | 1.5 л |
| Тиск | 20 бар |
| Потужність | 1350 Вт |
| Програмовані напої | американо, латте, молочна піна, подвійний еспресо, еспресо, кава з льодом |
| Функції | автовідключення, вибір об'єму порції, підігрів чашок/кавника, дисплей |
| Спосіб розміщення | стоять окремо |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.89 кг |
| Габарити | 320 x 355 x 235 мм |
| Кількість роздавальних груп | 2 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Комплектація | кавоварка, фільтр, холдер |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Насадка для збивання пінки | так |
| Особливості | захист від перегріву, захист від надлишкового тиску, нековзкі ніжки, ручний капучинатор |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 361 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00