Укр
Рус

Код товару: AR_3016589
Італійський бренд DeLonghi — це поєднання упізнаваного дизайну і технологій.
Компанія виробляє побутову та кліматичну техніку.
Широкий модельний ряд DeLonghi включає кавомашини, духові шафи, варильні панелі, посудомийні машини, а також різні категорії малої побутової техніки.
СУЧАСНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД
У вас маленька кухня і ви шукаєте компактну кавоварку, або ви просто в пошуку невеликого і якісного пристрою для приготування ароматного напою?
Вашій увазі ми пропонуємо кавоварку, ширина корпусу якої всього 15 см – DeLonghi EC 685 M.
ЗРУЧНИЙ КАПУЧИНАТОР
Крім еспресо і звичайної кави, ви можете насолоджуватися латте, капучіно та іншими напоями з пінкою.
Кавоварка DeLonghi EC 685 M, ціна якої з урахуванням усіх його прекрасних характеристик і якості цілком прийнятна, оснащена системою «Капучіно».
З допомогою зручного капучинатора вона створює красиву пишну пінку для вашого напою всього за кілька миттєвостей.
ТЕ, ЩО ВАМ ПО ДУШІ
Все ще не впевнені в тому, що купити кавоварку DeLonghi EC 685 M – відмінна ідея?
З цим пристроєм ви зможете насолоджуватися улюбленою кавою, як в маленькій чашці, так і у великій кружці.
Завдяки знімній підставці можна приготувати будь-яку бажану порцію.
Для великої, наприклад, досить просто вийняти підставку і помістити на її місце кухоль.
З кавоваркою DeLonghi EC 685 M кожен отримає те, що йому по душі.
КОМФОРТНА ЕКСПЛУАТАЦІЯ
У комплектації кавоварки DeLonghi EC 685 M передбачено два фільтра для приготування меленої кави на одну порцію і на дві порції, і ще один фільтр для таблетованої кави.
У вас також є можливість регулювати температуру напою, його обсяг і жорсткість води.
Автоматична функція відключення є також перевагою пристрою.
| Сфера використання | для дому (побутові) |
| Тип управління | електронне |
| Тип кави для використання | мелений, чалди |
| Приготування капучино | ручне |
| Резервуар для води | 1.1 л |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 1300 Вт |
| Програмовані напої | еспрессо, еспресо |
| Функції | вибір об'єму порції, індикація роботи, налаштування на жорсткість води, регулювання температури кави |
| Спосіб розміщення | стоять окремо |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.2 кг |
| Габарити | 14.9 x 33 x 30.3 см |
| Кількість роздавальних груп | 2 |
| Колір | сріблястий |
| Комплектація | інструкція, кавоварка, піддон для чашок, фільтр |
| Матеріал корпусу | метал |
| Насадка для збивання пінки | так |
| Особливості | знімний резервуар для води, індикатор рівня води, знімний піддон для крапель, вбудований капучинатор, захист від перегріву |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 336 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00