Укр
Рус

Код товару: AR_3016595
Gorenje ESCM15CD - це комбінована кавоварка, яка дасть вам змогу насолоджуватися ароматною кавою еспресо просто у себе вдома. Вона поєднує в собі стильний дизайн, простоту використання та високу якість приготування кави.
Класичний дизайнКавоварка виконана в елегантному дизайні, який стане прикрасою будь-якої кухні.
Простота використанняПросте та зрозуміле керування дасть вам змогу зосередитися на найголовнішому - насолоді смаком свіжоприготованої кави. Забудьте про складні налаштування та насолоджуйтеся кожним ковтком.
Висока якість кавиЗавдяки оптимальній температурі та тиску ви отримаєте насичений смак і аромат кожного ковтка.
ДовговічністьЯкісні матеріали та збірка забезпечують тривалий термін служби.
| Сфера використання | для дому (побутові) |
| Тип управління | сенсорне |
| Тип кави для використання | мелений |
| Приготування капучино | ручне |
| Дисплей | так |
| Резервуар для води | 1.5 л |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 1100 Вт |
| Програмовані напої | еспрессо, подвійний еспресо, еспресо |
| Функції | індикація роботи, підігрів чашок/кавника, дисплей |
| Спосіб розміщення | стоять окремо |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.6 кг |
| Габарити | 30 х 27.4 х 27.2 см |
| Кількість роздавальних груп | 2 |
| Колір | чорний, сріблястий |
| Комплектація | піддон для збору крапель, холдер |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Насадка для збивання пінки | так |
| Особливості | захист від перегріву |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 401 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00