Укр
Рус

Код товару: AR_3016594
Ріжкова кавоварка KRUPS VIRTUOSO+ XP444G10 дасть змогу розкрити абсолютно новий світ смаків кави. KRUPS — помічник, який приготує для вас ідеальний еспресо.
Інтуїтивно зрозуміле управління та стильний дизайн
Відкрийте для себе кавоварку для приготування еспресо. Вона пропонує все, що вам потрібно, щоб стати домашнім бариста, включно з інтуїтивно зрозумілою панеллю керування й автоматичним припиненням подавання напою. Кавоварка виконана у витонченому сучасному дизайні з високоякісної неіржавкої сталі для довговічності та має компактний корпус для щоденної зручності.
Якісна парова насадка
Високоефективна дворежимна парова насадка — як для спінювання, так і для нагріву — пропонує безмежні можливості для бездоганного капучино, лате макіато та багато іншого.
Тиск до 15 бар
Насолоджуйтеся бездоганним смаком і ароматом еспресо завдяки системі тиску кави в 15 бар, що забезпечує повне екстрагування для насиченого смаку.
Швидкий час нагрівання
Система KRUPS Thermoblock забезпечує швидке нагрівання води в компактному корпусі, що забезпечує виняткову зручність приготування еспресо прямо в чашку менш ніж за хвилину.
Аксесуари для бариста
Ложка-дозатор допоможе вам щоразу додавати ідеальну кількість кави, а трамбування на кінці допоможе запакувати та розрівняти мелену каву для ідеального результату.
Легке видалення кави
Розумна конструкція гачка на ручці порту фільтра забезпечує щоразу легке і плавне видалення кави.
Особливості експлуатації
Знімний піддон для крапель із решіткою з неіржавкої сталі дасть змогу зберігати кавоварку чистою.
| Сфера використання | для дому (побутові) |
| Тип управління | електронне |
| Тип кави для використання | мелений |
| Приготування капучино | ручне |
| Резервуар для води | 1 л |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 1400 Вт |
| Програмовані напої | подвійний еспресо, еспресо, еспрессо |
| Функції | автовідключення, підігрів чашок/кавника, подача гарячої води, подавання пари |
| Спосіб розміщення | стоять окремо |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.7 кг |
| Габарити | 28.5 х 28.5 х 14.3 см |
| Кількість роздавальних груп | 2 |
| Колір | чорний |
| Комплектація | холдер |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Насадка для збивання пінки | так |
| Особливості | індикатор рівня води, знімний піддон для крапель |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 355 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00