Укр
Рус

Код товару: AR_3019579
| Країна виробник | Україна |
| Тип бездротової передачі | Jeweller |
| Особливості | контроль параметрів енергоспоживання, захист по максимальній температурі, захист по максимальному струму, налаштування розкладу, моніторинг енергоспоживання, віддалене керування, захист від перенапруги |
| Колір | сірий |
| Вага | 75 г |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Максимальний струм | 13 А |
| Матеріал | пластик |
| Навколишнє середовище | 0°С - +40°С |
| Протокол | Jeweller |
| Розміри (В х Ш х Д) | 76 х 73 х 45 мм |
| Системні вимоги | IOS, Android |
| Частота бездротової мережі | 868 МГц |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 040 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00