Укр
Рус

Код товару: AR_3015461
Ця електронна таймер-розетка обладнана цифровим таймером, що дозволяє автоматично вмикати та вимикати живлення у визначені інтервали часу. Модель відрізняється якісним виконанням, докладною інструкцією користувача та великим РК-дисплеєм, що робить налаштування та управління простими та зручними. Таймер-розетка дає змогу контролювати роботу різних побутових пристроїв за розкладом, без необхідності вашого втручання — достатньо лише задати потрібну послідовність дій. Вона чудово підходить для автоматизації освітлення та управління електроприладами як у житлових, так і в офісних приміщеннях.
Таймер-розетку можна використовувати в багатьох ситуаціях для автоматизації керування електроприладами. Кілька прикладів:Таймер-розетка допомагає заощадити електроенергію та підвищує рівень комфорту, автоматизуючи рутинні завдання.
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | електронні |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Кількість програм | 8 шт |
| Клас захисту | IP20 |
| Кнопки | кнопка налаштувань |
| Максимальна потужність | 3680 Вт, 3680 Вт |
| Максимальний струм | 16 А, 16 А |
| Матеріал | пластик, пластик |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | вбудована батарея, вбудований дисплей |
| Тип | тижневі |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
595 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00