Укр
Рус

Код товару: AR_3015453
| Тип бездротової передачі | Wi-Fi |
| Особливості | підтримка голосового управління, таймер зворотного відліку, моніторинг енергоспоживання, віддалене керування, світловий індикатор |
| Колір | білий, сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Вихідна напруга | 100 - 250 В |
| Вхідна напруга | 100 - 250 В |
| Кнопки | кнопка живлення |
| Максимальна потужність | 4000 Вт |
| Максимальний струм | 16 А |
| Матеріал | пластик |
| Навколишнє середовище | -10°С - +40°С |
| Протокол | IEEE 802.11b/g/n |
| Розміри (В х Ш х Д) | 62 х 50 х 50 мм |
| Сертифікація | CE, ROHS |
| Системні вимоги | IOS, Android |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 199 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00