Укр
Рус

Код товару: AR_3015460
Wi-Fi, IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth 4.2 (тільки для сполучення), 2.4 ГГц, Android 4.3 +, iOS 9.0 +, 220 - 240 В, 10 А, 2300 Вт, кнопка живлення, 0°С - +35° С, CE, ROHS, 72 х 51 х 40 мм, білий
| Тип бездротової передачі | Wi-Fi |
| Особливості | підтримка голосового управління, налаштування розкладу, таймер зворотного відліку, віддалене керування, режим "немає вдома" |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 220 - 240 В |
| Вхідна напруга | 220 - 240 В |
| Кнопки | кнопка живлення |
| Максимальна потужність | 2300 Вт |
| Максимальний струм | 10 А |
| Матеріал | пластик |
| Навколишнє середовище | 0°С - +35° С |
| Протокол | IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth 4.2 (тільки для сполучення) |
| Розміри (В х Ш х Д) | 72 х 51 х 40 мм |
| Сертифікація | CE, ROHS |
| Системні вимоги | Android 4.3 +, iOS 9.0 + |
| Частота бездротової мережі | 2.4 ГГц |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
645 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00