Укр
Рус

Код товару: AR_3019573
| Країна виробник | Китай |
| Тип бездротової передачі | Wi-Fi |
| Особливості | налаштування розкладу, таймер зворотного відліку, моніторинг енергоспоживання, віддалене керування, режим "немає вдома", світловий індикатор |
| Колір | білий |
| Вихідна напруга | 220 - 240 В |
| Вхідна напруга | 220 - 240 В |
| Кнопки | кнопка живлення |
| Максимальна потужність | 3680 Вт |
| Максимальний струм | 16 А |
| Матеріал | пластик |
| Навколишнє середовище | 0°С - +35° С |
| Протокол | IEEE 802.11b/g/n |
| Розміри (В х Ш х Д) | 60 х 49 х 49 мм |
| Сертифікація | CE, ROHS |
| Системні вимоги | Android 4.4 +, iOS 10+ |
| Частота бездротової мережі | 2.4 ГГц |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
912 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00