Укр
Рус

Код товару: AR_3015457
| Тип бездротової передачі | Wi-Fi, ZigBee 3.0 |
| Особливості | контроль параметрів енергоспоживання, управління через додаток Smart life, підтримка голосового управління, налаштування розкладу, таймер зворотного відліку, моніторинг енергоспоживання, віддалене керування, світловий індикатор |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 124 г |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Кнопки | кнопка живлення |
| Максимальна потужність | 3680 Вт |
| Максимальний струм | 16 А |
| Матеріал | пластик |
| Протокол | Zigbee |
| Розміри (В х Ш х Д) | 74 х 55 х 55 мм |
| Системні вимоги | IOS, Android |
| Частота бездротової мережі | 2.4 ГГц |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 194 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00