Укр
Рус

Код товару: AR_3023780
звичайний, колеса - 77 мм, 120 мм, Кількість коліс - триколісний, поліуретан, вікова група - від 2 років, максимальне навантаження - 50 кг, Колір - блакитний
| Тип | звичайний |
| Кількість коліс | триколісний |
| Складна конструкція | так |
| Матеріал коліс | поліуретан |
| Сидіння | немає |
| Вікова група | від 2 років |
| Гальмо | ножне |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Колір | блакитний |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 3.2 кг |
| Колеса | 120 мм, 77 мм |
| Особливості | світлодіоди у передніх і задніх колесах засвічуються під час їзди, підсвітка деки працює від 3-х батарейок типу АА, батарейки в комплект не йдуть, дитячий рюкзак, платформа з 20 світловими режимами |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 034 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00