Укр
Рус

Код товару: AR_3023771
Самокати серії Micro Sprite - найлегші алюмінієві самокати швейцарської компанії Micro Mobility Systems AG.
Завдяки своїй невеликій масі, компактності і простоті у використанні вони підходять як для дітей молодшого шкільного віку, так і для початкових райдерів. Конструкція скутера Micro Sprite досить проста і зручна у використанні, при цьому міцність, надійність і безпека експлуатації залишається на вищому рівні.
Механізм складання самоката дозволяє скласти його за лічені секунди. Телескопічна рульова стійка регулюється по висоті в діапазоні 64 - 93 см від поверхні землі і дозволяє встановити комфортну висоту керма. На деку самоката нанесена абразивниа наклейка, яка поліпшує зчеплення ноги з поверхнею деки.
У виробництві самокатів Мicro використовуються тільки нетоксичні матеріали, що не мають в своєму складі будь-яких шкідливих речовин. Це підтверджується наявністю світових сертифікатів якості Test Report. Також компанія Micro Mobility Systems AG тісно співпрацює з провідним міжнародним органом сертифікації з метою підвищення безпеки та захисту людей і навколишнього середовища TÜV. Батьки вже більш ніж 80-ти країн світу обрали для своїх дітей самокати швейцарської компанії Micro Mobility Systems AG.
| Тип | звичайний |
| Кількість коліс | двоколісний |
| Складна конструкція | так |
| Матеріал коліс | поліуретан |
| Сидіння | немає |
| Вікова група | від 5 років |
| Гальмо | ножне |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Колір | антрацит |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.7 кг |
| Колеса | 120 мм, 100 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 379 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00