Укр
Рус

Код товару: AR_3023787
Самокат MICRO серії "Sprite Special Edition" – САПФІРОВИЙ СИНІЙ - це добре відомий самокат MICRO Sprite в новому сучасному яскравому дизайні.
Виробник - швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома у виробництві біговелів, самокатів та аксесуарів для них. Всі деталі зроблені з нетоксичних матеріалів, що підтверджується наявністю протоколів випробувань на відповідність європейським стандартам якості. Крім цього, кожен аксесуар або самокат проходить величезну кількість випробувань на надійність і безпеку, щоб споживач міг отримати якісний і довговічний товар.
Самокат - це не лише активне фізичне навантаження. Катаючись на самокаті, дитина вчиться тримати рівновагу, розвиває координацію і моторику. Тому самокат має бути високотехнологічним і безпечним.
Характеристики:
| Тип | звичайний |
| Кількість коліс | двоколісний |
| Складна конструкція | так |
| Матеріал коліс | поліуретан |
| Сидіння | немає |
| Вікова група | від 5 років |
| Гальмо | ножне |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Колір | синій |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.8 кг |
| Колеса | 100 мм, 80 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 230 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00