Сендвічниця Ardesto SM-H110BGR - фото 1
Сендвічниця Ardesto SM-H110BGR
Код товару: AR_3016147
Про товар
Сендвічмейкер чорного кольору з потужністю 700 Вт та однією пластиною для приготування різноманітних сендвічів, паніні, овочів гриль та грибів.
Зручність та практичність
Потужність700 Вт
Кількість відділень1
Антипригарне покриттятак
Знімні формине має
Додаткові функціїприготування грилю
Країна виробникКитай
Індикатор нагрівутак
Індикатор роботитак
Колірчорний
Розміри490 х 350 х 255 мм, 260х260х110 мм