Шабельна пила Tekhmann TRS-15/1300 LRH (850986) - фото 1
Шабельна пила Tekhmann TRS-15/1300 LRH (850986)
Код товару: AR_3017654
Про товар
Пила шабельна TRS-15/1300 LRН обладнана електродвигуном потужністю 1300 Вт.
Електронна система регулювання і обмеження частоти ходів штока дозволяє задати необхідну інтенсивність ходу в діапазоні від 0 до 2800 хід/хв з довжиною ходу штока до 29 мм. Модель забезпечує максимальну глибину пропилу до 150 мм в деревині та до 6 мм у металі. Завдяки базовій опорі з можливістю вільного руху в межах 90°С виріб може встановлюватись на поверхню під відповідним кутом.
Особливості
  • LED підсвічування
  • Безключова заміна полотна
  • Поворотна ручка
  • Підшипники японської компанії NSK
  • Прогумований морозостійкий кабель довжиною 5 метрів
Комплектація
  • Шабельна пила TRS-15/1300 LRН
  • Пиляльне полотно по дереву (варіантна комплектація)
  • Пиляльне полотно по металу (варіантна комплектація)
  • Інструкція з експлуатації (Технічний паспорт)
  • Гарантійний талон
  • Додаток № 1 (Перелік сервісних центрів)
  • Пакувальна коробка
Призначенняпобутовий
Кількість ходів холостого ходу2800 ход/хв
Вага2.5 кг
Країна виробникКитай
Величина ходу29 мм
Дерево150 мм
Довжина пильного полотна150 мм
Живленнямережа
Метал6 мм