Укр
Рус

Код товару: AR_3017654
Шабельна пила Tekhmann TRS-15/1300 LRН призначена для широкого спектру завдань, починаючи від обрізки невеликих гілок на присадибних ділянках і закінчуючи професійними будівельними роботами. Ця модель успішно впорається з прямим та криволінійним різанням листового і фасонного профілю з дерева, облицювальних будівельних матеріалів, металів, пластмаси та інших (крім тих, що містять азбест). Проте конструкція виробу не розрахована для різання цегли, бетону, газобетону, природних мінералів, керамічної плитки, та передбачає роботу виключно двома руками.
Модель TRS-15/1300 LRН укомплектована пиляльними полотнами під різні завдання: різання по дереву та різання по металу. Фіксація пиляльного полотна у швидкозатискному пилкотримачі рухомого штоку здійснюється без необхідності застосування додаткових інструментів. За необхідності виконання тривалої однотипної задачі кнопкою на рукоятці можна перевести пилу у режим безперервної роботи.
Пила шабельна TRS-15/1300 LRН обладнана електродвигуном потужністю 1300 Вт.
Електронна система регулювання і обмеження частоти ходів штока дозволяє задати необхідну інтенсивність ходу в діапазоні від 0 до 2800 хід/хв з довжиною ходу штока до 29 мм. Модель забезпечує максимальну глибину пропилу до 150 мм в деревині та до 6 мм у металі. Завдяки базовій опорі з можливістю вільного руху в межах 90°С виріб може встановлюватись на поверхню під відповідним кутом.
Комплектація
| Призначення | побутовий |
| Кількість ходів холостого ходу | 2800 ход/хв |
| Вага | 2.5 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Величина ходу | 29 мм |
| Дерево | 150 мм |
| Довжина пильного полотна | 150 мм |
| Живлення | мережа |
| Метал | 6 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 142 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00