Укр
Рус

Код товару: AR_3017642
Пила шабельна електрична ЗЕНИТ ЗСП-1300 – це універсальний інструмент для широкого спектру завдань, починаючи від робіт у саду і закінчуючи професійним будівництвом. Дана пила успішно впорається з різанням листового та фасонного дерев'яного профілю (включаючи обрізку гілок), будівельних матеріалів, металів, пластмаси (крім тих, що містять азбест). Надійний та конструктивно більш безпечний інструмент, аніж болгарка або дискова пила.
Модель має продуманий ергономічний дизайн для легкого утримання та надійного управління в процесі застосування. Для забезпечення додаткової безпеки та запобігання ковзанню у руках на корпусі та на рукоятці пилки встановлені прогумовані накладки.
Модель ЗСП - 1300 укомплектована набором пильних полотен під різні завдання: різання по металу, дереву, пластику. Завдяки технологічному патрону зміна полотна проводиться без необхідності застосування інструментів. За необхідності виконання тривалої однотипної задачі кнопкою на рукоятці можна перевести пилу у режим безперервної роботи.
Модель шабельної пили ЗЕНИТ ЗСП-1300 успішно підтвердила свою високу якість обробки матеріалів та заготовок, надійність у процесі інтенсивного використання.
Основні технічні параметри
|
| Призначення | побутовий |
| Кількість ходів холостого ходу | 2800 ход/хв |
| Вага | 2.5 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Величина ходу | 20 мм |
| Дерево | 120 мм |
| Живлення | мережа |
| Метал | 6 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 857 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00