Укр
Рус









Код товару: AR_3006425
Монопод для Селфі HAMA Star 75 (00004175)
Аксесуар являє собою тримач для фотоапарата або смартфона зі статичною або мінливої довжиною.
Кращі моделі мають телескопічне пристрій і оснащені фіксаторами. Ручка часто виконується в ергономічній формі з нековзкого матеріалу. Різняться способи підключення монопода до телефону: провідний, бездротової (по Bluetooth).
Бездротовий метод підключення телефону до селф-палиці знижує вагу аксесуара, зменшує займаний ним об'єм, гарантує спрацьовування камери в умовах відсутності перешкод.
| Максимальне навантаження | 2.5 кг |
| Максимальна висота | 125 см |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.62 кг |
| Висота в зібраному стані | 425 мм |
| Кількість секцій ног | 3 |
| Призначення | для фотоапарату, для відеокамери |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 191 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00