Шуруповерт ударний акумуляторний безщітковий Zegor CDPP-21BLH-170/21В/2 швидкості/2 батареї 21В 4Ач/реверс/підсвічування/кейс - фото 1
Шуруповерт ударний акумуляторний безщітковий Zegor CDPP-21BLH-170/21В/2 швидкості/2 батареї 21В 4Ач/реверс/підсвічування/кейс - фото 2
Шуруповерт ударний акумуляторний безщітковий Zegor CDPP-21BLH-170/21В/2 швидкості/2 батареї 21В 4Ач/реверс/підсвічування/кейс - фото 3
Шуруповерт ударний акумуляторний безщітковий Zegor CDPP-21BLH-170/21В/2 швидкості/2 батареї 21В 4Ач/реверс/підсвічування/кейс
Код товару: ST_2725013
Акція
До кінця акції 25 днів
Про товар
Літій-іонний акумулятор з номінальною напругою 21 В та ємністю 4 Агод дозволяє працювати тривалий час без необхідності частого підзаряджання, що особливо важливо при інтенсивному використанні.
Робочою насадкою служить швидкозатискний одногільзовий металевий патрон з максимальним діаметром затиску 13 мм, що забезпечує легку та швидку зміну оснащення без використання додаткових інструментів.
Шурупокрут дозволяє свердлити в різних матеріалах з максимальним діаметром: до 13 мм у сталі та до 50 мм у дереві. Також інструмент має 20+3 ступені регулювання крутного моменту, що забезпечує точне налаштування сили загвинчування для різних типів матеріалів та завдань.
Характеристики:
  • Модель: Zegor CDPP-21BLH-170
  • Тип: шуруповерт-дриль
  • Тип двигуна: безщітковий
  • Номінальна напруга акумулятора: 21 В
  • Число оборотів холостого ходу: 0-500/0-2000 об/хв
  • Максимальний крутний момент: 170 Нм
  • Число регулювань крутного моменту: 20+3
  • Максимальний діаметр свердління (дерево): 35 мм
  • Літій-іонний акумулятор: 4 Аг
Сфери застосування:
  • Монтажні роботи: ідеальний для встановлення меблів, кріплення полиць, монтажу дверей та вікон.
  • Автомобільна справа: чудово підходить для дрібних ремонтних робіт з автодеталями.
Комплектація:
  • Шуруповерт ZEGOR.
  • Акумулятор 2 х 4 Ah.
  • Зарядний пристрій.
  • Додаткова ручка.
  • Кейс для зберігання та транспортування.
  • Інструкція.
  • Гарантійний талон.
Характеристики
Бренд
Zegor
Країна-виробник
Китай
Конструкція
Кутовий
Джерело живлення
Акумулятор
Тип двигуна
Безщітковий
Тип акумулятора
Li-Ion
Кількість акумуляторів в комплекті
2 шт
Напруга акумулятора
21 В
Ємність акумулятора
4 Аг
Кількість швидкостей
2
Обертаючий момент
170 Нм
Час заряду акумулятора
Режим роботи
Ударний
Тип патрона
Швидкозатискний
Діаметр патрона
1.5 - 13 мм
Гарантія
36 місяців
Всі характеристики
Продавець
SantehStar
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-31%