Укр
Рус

Код товару: AR_3017675
| Тип скоби | G |
| Вид | скоби |
| Ширина скоби | 10.2 мм |
| Висота скоби | 10 мм |
| Товщина скоби | 1.2 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Форма скоби | П-подібна |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
242 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00