Укр
Рус

Код товару: AR_3025175
Ardesto Gemini Gourmet Apulia з кришкою — це велика, універсальна сковорідка з лінійки кухонного посуду Ardesto Gemini Gourmet, яка підходить для приготування різноманітних страв. Завдяки своєму діаметру, ця сковорідка може використовуватися для смаження, тушкування, приготування соусів та інших кулінарних процесів.
Основні характеристики:
Переваги:
Ця модель стане хорошим вибором для домашніх кухарів, які потребують місткої, зручної і довговічної сковорідки для різноманітних кулінарних завдань.
| Тип сковороди | традиційна |
| Серія | Gemini Gourmet |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 24 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт, бакеліт з покриттям soft-touch |
| Тип внутрішнього покриття | Marble |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | скло |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота борту | 6.5 см |
| Колір | сірий |
| Колір внутрішнього покриття | сіро-чорний |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | отвір на кришці для відводу пари, ергономічна ручка |
| Товщина дна | 2.6 мм |
| Товщина стінок | 2.5 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
779 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00