Укр
Рус

Код товару: AR_3025221
Ardesto Gemini Gourmet Massa — це компактна сковорідка, яка належить до лінійки посуду Gemini Gourmet від бренду Ardesto. Вона підходить для приготування невеликих порцій їжі та виготовлена з високоякісних матеріалів з антипригарним покриттям.
Основні характеристики:
Переваги:
Застосування:
Ця сковорода ідеально підходить для невеликих кухонь або приготування індивідуальних порцій, забезпечуючи простоту у використанні і догляді.
| Тип сковороди | традиційна |
| Серія | Gemini Gourmet Massa |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 14 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.147 кг |
| Висота борту | 3.8 см |
| Колір | блакитний |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | кльопочне |
| Особливості | можна мити в посудомийній машині, ергономічна ручка |
| Товщина дна | 1.8 мм |
| Товщина стінок | 1.8 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
279 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00