Укр
Рус

Код товару: AR_3025260
Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Vasto — стильний і зручний інструмент для повсякденного приготування, виготовлений з високоякісних матеріалів для оптимального теплового розподілу та збереження смаку страв.
Основні характеристики:
Переваги використання:
Рекомендації: Ідеальна для приготування млинців, овочевих рагу та інших легких страв. Щоб зберегти якість антипригарного покриття, рекомендується ручне миття та використання дерев'яних або силіконових лопаток.
| Тип сковороди | традиційна |
| Серія | Gemini Gourmet |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 24 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Тип внутрішнього покриття | Pfluon |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Китай |
| Висота борту | 4.7 см |
| Колір | сірий |
| Колір внутрішнього покриття | сірий |
| Кріплення ручок | кльопочне |
| Особливості | багатошарове дно, ергономічна ручка, отвір для підвісу |
| Товщина дна | 2.3 мм |
| Товщина стінок | 2.2 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
521 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00