Укр
Рус

Код товару: AR_3025230
У сковорідок із серії Bergner Excalibur корпус із кованого алюмінію, зовнішнє покриття сірого кольору. Збереження та рівномірний розподіл тепла завдяки товщині корпусу.
Ручки виготовлені з нержавіючої сталі, закріплені високоякісними сталевими заклепками, що забезпечують стійкість та безпеку під час приготування їжі. Вони мають силіконовий корпус, який ізолює тепло для безпечної експлуатації.
Завдяки антипригарному покриттю ILAG їжа ніколи не пригорає, а сковороду легко мити.
Особливості:
Керамічне покриття ILAG Xeradur 2 (без ПТФЕ та ПФАС) гарантує чудові антипригарні властивості.
Здорове приготування їжі, смаження та випічка з мінімальним вмістом жиру
Ручка ергономічної форми з м'яким на дотик покриттям та можливістю підвішування на гачок.
Ручка зручна, не ковзає та не викликає опіків.
Сковорода підходить для всіх типів плит, включаючи індукційну.
Дуже простий догляд завдяки антипригарній поверхні: просто промийте водою та губкою.
Ідеально підходить для повсякденного приготування, гасіння, смаження та випічки.
| Тип сковороди | традиційна |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 24 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, використання в духовці, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Висота борту | 4.9 см |
| Колір | сірий |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | кльопочне |
| Особливості | можна мити в посудомийній машині |
| Розміри | 24 х 4.9 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 070 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00