Укр
Рус

Код товару: AR_3025257
Тип сковороди - традиційна, Orion, Форма - кругла, 20 см, Матеріал - алюміній, Тип внутрішнього покриття - Marble+, Сумісність з плитами - газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити, кришка відсутня, сірий
| Тип сковороди | традиційна |
| Серія | Orion |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 20 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Тип внутрішнього покриття | Marble+ |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Висота борту | 4.5 см |
| Колір | сірий |
| Колір внутрішнього покриття | сірий |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | багатошарове дно, ергономічна ручка, отвір для підвісу |
| Розміри | ø 20 х 4.5 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
790 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00