Укр
Рус

Код товару: AR_3025226
Алюмінієвий корпус
Сковорода Gusto GT-2100 зроблена з алюмінію. Цей метал добре показав себе в посуді, тому що він відмінно витримує високу температуру, не виділяє небезпечні хімічні сполуки, рівномірно розподіляє жар. Жарка, тушіння, пассерування та томлення їжі пройдуть на ура, якщо ви віддасте пріоритет виробам цієї лінійки.
Міцне дно
Укріплене днище відмінно адаптоване під постійну експлуатацію - воно зберігає свою форму і не деформується. Також однорідна структура поверхні такого дна допомагає утримати постійну температуру на сковороді в процесі приготування. А збереження тепла ще якийсь час після дозволить витримати блюдо теплим навіть без розігріву.
Антипригарний шар
Внутрішня поверхня сковорідки оброблена якісним антипригарним покриттям Xylan Plus. Воно має структуру, яка сприяє рівномірному нагріванню поверхні, в результаті чого їжа не прилипає. За рахунок цього ви легко зможете посмажити її з меншою кількістю масла або навіть не застосовуючи його.
Бакелітова рукоять
Рукоятка виробу вельми продумана і ергономічна. Вона відмінно лягає в руку, не вислизає з неї. Бакеліт служить теплоізолятором, тому ручка не нагрівається і її можна брати голими руками. Вона міцно приєднана за допомогою гвинтового способу кріплення.
Легке миття
Миття і очищення виробу після роботи не займає багато часу і сил. Зовнішня і внутрішня поверхні корпусу сковороди відмінно піддаються легкому механічному впливу, якого цілком достатньо для отримання результату.
Джерела тепла
Представлена модель сковорідки підходить для готування на плитах газового, електричного, склокерамічного видів.
| Тип сковороди | традиційна |
| Серія | GT |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 26 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Тип внутрішнього покриття | Xylan |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота борту | 4.8 см |
| Колір | чорний |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | можна мити в посудомийній машині |
| Розміри | ø 26 х 4.8 см |
| Товщина дна | 3 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
448 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00