Укр
Рус

Код товару: AR_3025191
Сковорода KELA Gabor діаметром зі скляною кришкою та захистом виготовлена з литого алюмінію з антипригарним покриттям. У комплекті прозора скляна кришка, яка дозволяє контролювати процес приготування без необхідності відчиняти ємність зі стравою. Захисний протектор у формі сніжинки призначений для дбайливого зберігання сковорідки KELA Gabor, яка має антипригарне покриття, вразливе до подряпин.
| Тип сковороди | традиційна |
| Серія | Gabor |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 28 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт, бакеліт з покриттям soft-touch |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | скло |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Висота борту | 7 см |
| Колір | чорний |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | отвір на кришці для відводу пари, ергономічна ручка, дві ручки, отвір для підвісу |
| Розміри | 28 х 7 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 938 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00