Укр
Рус

Код товару: AR_3014592
| Тип | унісекс |
| Форма годинника | круглі |
| Операційна система | пропріетарна |
| Сумісна ОС | iOS, Android |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth, Wi-Fi |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.5" |
| Тип матриці | AMOLED |
| Сенсорний екран | так |
| Навігація | GPS |
| Датчики | акселерометр, гіроскоп, крокомір, барометр, компас, SpO2, пульсометр |
| Додаткові функції | керування музичним плеєром, вібрація, будильник, календар, вбудований мікрофон, вбудований динамік |
| Захист корпусу | від води |
| Розмір корпусу | 44 мм |
| Матеріал корпусу | метал |
| Колір корпусу | чорний |
| Колір ремінця | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність аккумулятора | 700 мАг |
| Вага | 46.8 г |
| Висота корпусу | 44.8 мм |
| Датчик освітлення | є |
| Моніторинг | відстеження сну, фізичної активності, пройденої відстані, кількість спалених калорій, швидкість руху, Оксиметр |
| Повідомлення | втрата зв'язку з пристроєм, низький заряд гаджета, нагадування, SMS, виклики, події календаря, соціальні мережі, електронна пошта |
| Рівень захисту | 10 ATM |
| Роздільна здатність | 480 х 480 |
| Тип зарядки | магнітний з'єднувач |
| Товщина корпусу | 13.2 |
| Час автономної роботи до | до 25 днів |
| Ширина корпусу | 44.8 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
16 596 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00