Укр
Рус

Код товару: AR_3014639
Тип - унісекс, Форма годинника - круглі, Операційна система - пропріетарна, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, Wi-Fi, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.5", Тип матриці - AMOLED, Роздільна здатність - 480 х 480, Тип зарядки - магнітний з'єднувач, Час автономної роботи до - до 30 днів, 51 мм, Вага - 89.2 г
| Тип | унісекс |
| Форма годинника | круглі |
| Операційна система | пропріетарна |
| Сумісна ОС | iOS, Android |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth, Wi-Fi |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.5" |
| Тип матриці | AMOLED |
| Сенсорний екран | так |
| Навігація | GPS |
| Датчики | акселерометр, гіроскоп, крокомір, барометр, компас, SpO2, пульсометр |
| Додаткові функції | керування музичним плеєром, вібрація, будильник, календар, вбудований мікрофон, вбудований динамік |
| Захист корпусу | від води |
| Розмір корпусу | 51 мм |
| Матеріал корпусу | титан, полімерний композит |
| Колір корпусу | сріблястий |
| Колір ремінця | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 870 мАг |
| Вага | 89.2 г |
| Висота корпусу | 51 мм |
| Датчик освітлення | є |
| Моніторинг | відстеження сну, фізичної активності, пройденої відстані, кількість спалених калорій, швидкість руху, Оксиметр |
| Повідомлення | електронна пошта, втрата зв'язку з пристроєм, низький заряд гаджета, нагадування, SMS, виклики, події календаря, соціальні мережі |
| Рівень захисту | 10 ATM |
| Роздільна здатність | 480 х 480 |
| Тип зарядки | магнітний з'єднувач |
| Товщина корпусу | 14.3 мм |
| Час автономної роботи до | до 30 днів |
| Ширина корпусу | 51 мм |
| Ширина ремінця | 26 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
23 720 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00