Укр
Рус

Код товару: AR_3014629
Тип - жіночі, Форма годинника - квадратні, Операційна система - Watch OS, Сумісна ОС - iOS, Інтерфейси підключення - Bluetooth, NFC, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.78", Тип матриці - LTPO, Роздільна здатність - 368 x 448, Вбудована пам'ять - 64 ГБ, Тип зарядки - бездротова, Час автономної роботи до - до 36 годин, 44 мм, Розмір ремінця - M/L, Вага - 32.9 г
| Серія | Apple Watch SE 3 |
| Тип | жіночі |
| Форма годинника | квадратні |
| Операційна система | Watch OS |
| Сумісна ОС | iOS |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth, NFC |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.78" |
| Тип матриці | LTPO |
| Сенсорний екран | так |
| Вбудована пам'ять | 64 ГБ |
| Навігація | GPS |
| Датчики | пульсометр, акселерометр, гіроскоп, крокомір, барометр, компас, альтиметр |
| Додаткові функції | секундомір, керування музичним плеєром, можливість відправляти голосові повідомлення, вібрація, управління камерою, будильник, аудіо-плеєр, перегляд зображень, календар, органайзер, пошук годинника, погода, пошук телефону, вбудований мікрофон, вбудований динамік, прийом дзвінків |
| Підтримка SIM карт | без SIM-карти |
| Захист корпусу | від води |
| Розмір корпусу | 44 мм |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір корпусу | золотистий |
| Колір ремінця | рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 32.9 г |
| Висота корпусу | 44 мм |
| Датчик освітлення | є |
| Змінний ремінець | так |
| Кількість ядер | 2 |
| Матеріал ремінця | фтореластомір |
| Модель процесора | Apple S10 |
| Моніторинг | відстеження сну, фізичної активності, пройденої відстані, кількість спалених калорій, швидкість руху, підрахунок сходинок, Оптичний датчик серцевого ритму |
| Повідомлення | SMS, виклики, події календаря, соціальні мережі, електронна пошта, MMS, втрата зв'язку з пристроєм, низький заряд гаджета, нагадування |
| Рівень захисту | 5 АТМ |
| Роздільна здатність | 368 x 448 |
| Розмір ремінця | M/L |
| Тип зарядки | бездротова |
| Товщина корпусу | 10.7 мм |
| Час автономної роботи до | до 36 годин |
| Ширина корпусу | 38 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
15 642 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00