Укр
Рус

Код товару: AR_3014635
Тип - чоловічі, Форма годинника - квадратні, Операційна система - Watch OS, Сумісна ОС - iOS, Інтерфейси підключення - Bluetooth, Wi-Fi, 4G, NFC, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.98", Тип матриці - Retina LTPO OLED, Роздільна здатність - 514 x 422, Вбудована пам'ять - 64 ГБ, Тип зарядки - бездротова, Час автономної роботи до - до 3 днів, 49 мм, Розмір ремінця - S, Вага - 61.8 г
| Серія | Apple Watch Ultra 3 |
| Тип | чоловічі |
| Форма годинника | квадратні |
| Операційна система | Watch OS |
| Сумісна ОС | iOS |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth, Wi-Fi, 4G, NFC |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.98" |
| Тип матриці | Retina LTPO OLED |
| Сенсорний екран | так |
| Вбудована пам'ять | 64 ГБ |
| Навігація | GPS |
| Датчики | тонометр, SpO2, пульсометр, акселерометр, гіроскоп, крокомір, барометр, компас, термометр |
| Додаткові функції | секундомір, керування музичним плеєром, вібрація, управління камерою, будильник, календар, пошук годинника, погода, пошук телефону, вбудований мікрофон, вбудований динамік, прийом дзвінків |
| Підтримка SIM карт | eSIM |
| Захист корпусу | від води |
| Розмір корпусу | 49 мм |
| Матеріал корпусу | титан |
| Колір корпусу | чорний |
| Колір ремінця | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 61.8 г |
| Висота корпусу | 49 мм |
| Датчик освітлення | є |
| Змінний ремінець | так |
| Кількість ядер | 2 |
| Матеріал ремінця | гума |
| Модель процесора | Apple S10 |
| Моніторинг | відстеження сну, фізичної активності, пройденої відстані, кількість спалених калорій, швидкість руху, Geo-зони, контроль місця розташування, підрахунок сходинок, Оптичний датчик серцевого ритму, вимірювання температури, Оксиметр |
| Повідомлення | SMS, виклики, події календаря, електронна пошта, MMS, втрата зв'язку з пристроєм, низький заряд гаджета, нагадування |
| Рівень захисту | IP6X, 10 ATM |
| Роздільна здатність | 514 x 422 |
| Розмір ремінця | S |
| Тип зарядки | бездротова |
| Товщина корпусу | 12 мм |
| Час автономної роботи до | до 3 днів |
| Ширина корпусу | 44 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
53 762 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00