Укр
Рус

Код товару: AR_3014597
Otto — уникальные умные часы, созданные итальянским дизайнером. Его уникальная форма с восьмиугольным безелем призвана подчеркнуть вашу динамическую индивидуальность и стиль. Они будут сообщать время и погоду и получать уведомления о вызовах и сообщениях – просто синхронизируйте его со смартфоном. Есть 25 спортивных режимов, включая плавание: эти часы водонепроницаемы по стандарту IP68. Он может контролировать частоту сердечных сокращений, давление, сон, подсчитывать шаги и напоминать вам выпить воды. Управляйте воспроизведением музыки и камерой прямо из запястья. Выберите шесть циферблатов или загрузите новые – устройство можно полностью настроить. И вам не нужно заряжать его каждый день, потому что Otto работает до 7 дней в активном режиме! С этими умными часами вы можете сосредоточиться на важных вещах в жизни. Обратите внимание, что компания заботиться о вашей конфиденциальности — смарт-часы Canyon соответствуют стандарту GDPR и защищают ваши личные данные.
| Тип | унісекс, для похилого віку |
| Форма годинника | круглі |
| Операційна система | пропріетарна |
| Сумісна ОС | iOS, Android |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.3" |
| Тип матриці | LTPS |
| Сенсорний екран | так |
| Вбудована пам'ять | 64 МБ |
| Оперативна пам'ять | 192 КБ |
| Датчики | акселерометр, крокомір, тонометр, пульсометр |
| Додаткові функції | секундомір, керування музичним плеєром, управління камерою, будильник, трекінг сну, повідомлення |
| Підтримка SIM карт | без SIM-карти |
| Захист корпусу | від вологи і пилу |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір корпусу | сірий |
| Колір ремінця | червоний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність аккумулятора | 280 мАг |
| Вага | 41 г |
| Висота корпусу | 45.4 мм |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Модель процесора | Realtek 8762DK |
| Моніторинг | відстеження сну, фізичної активності, кількість спалених калорій |
| Повідомлення | SMS, виклики, події календаря, соціальні мережі |
| Роздільна здатність | 360х360 |
| Тип зарядки | магнітний з'єднувач |
| Товщина корпусу | 9.6 мм |
| Час автономної роботи до | до 7 днів |
| Ширина корпусу | 42.4 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 158 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00