Укр
Рус

Код товару: AR_3014601
| Тип | чоловічі, жіночі, унісекс |
| Форма годинника | квадратні |
| Операційна система | пропріетарна |
| Сумісна ОС | iOS, Android |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 2.02" |
| Тип матриці | TFT |
| Сенсорний екран | так |
| Датчики | акселерометр, гіроскоп, крокомір, компас, тонометр, SpO2, пульсометр |
| Додаткові функції | керування музичним плеєром, вібрація, будильник, погода, вбудований мікрофон |
| Захист корпусу | від вологи і пилу |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір корпусу | чорний |
| Колір ремінця | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність аккумулятора | 260 мАг |
| Висота корпусу | 48.3 мм |
| Датчик освітлення | є |
| Моніторинг | фізичної активності, пройденої відстані, швидкість руху, Оксиметр |
| Повідомлення | SMS, виклики |
| Рівень захисту | IP67 |
| Роздільна здатність | 320 х 385 |
| Товщина корпусу | 10.8 мм |
| Час автономної роботи до | до 15 днів |
| Ширина корпусу | 39 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 802 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00