Укр
Рус

Код товару: AR_3014619
Тип - чоловічі, Форма годинника - квадратні, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.96”, Тип матриці - AMOLED, Вбудована пам'ять - 256 МБ, Тип зарядки - магнітний з'єднувач, 56 мм, Вага - 75.4 г
| Тип | чоловічі |
| Форма годинника | квадратні |
| Операційна система | пропріетарна |
| Сумісна ОС | iOS, Android |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.96” |
| Тип матриці | AMOLED |
| Сенсорний екран | так |
| Вбудована пам'ять | 256 МБ |
| Навігація | GPS |
| Датчики | акселерометр, крокомір, компас, тонометр, пульсометр |
| Додаткові функції | керування музичним плеєром, трекінг сну |
| Захист корпусу | від вологи і пилу |
| Розмір корпусу | 56 мм |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | чорний |
| Колір ремінця | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність аккумулятора | 480 мАг |
| Вага | 75.4 г |
| Висота корпусу | 43 мм |
| Матеріал ремінця | метал/силікон |
| Модель процесора | ATS3085L |
| Моніторинг | фізичної активності, пройденої відстані, кількість спалених калорій, швидкість руху, підрахунок сходинок |
| Повідомлення | SMS, виклики, події календаря, соціальні мережі, електронна пошта, голосові повідомлення |
| Рівень захисту | IP69K |
| Роздільна здатність | 502 x 410 |
| Тип зарядки | магнітний з'єднувач |
| Товщина корпусу | 12.8 мм |
| Ширина корпусу | 56 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 308 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00