Укр
Рус

Код товару: AR_3014581
Оновлений смарт-годинник Redmi Watch 5 Lite з великим безрамковим дисплеєм допоможе вести активний спосіб життя, контролювати своє здоров'я та підвищити ефективність при вирішенні повсякденних завдань. Вбудовані спортивні режими дозволяють завжди залишатися у формі. Удосконалена функція GPS покращує точність геопозиціонування та побудови маршрутів. Завдяки захисту корпусу 5 АТМ ти зможеш займатися водними видами спорту, не знімаючи годинника.
Кольоровий 1.96-дюймовий дисплей з покращеною яскравістю та контрастністю містить величезну кількість потрібної інформації, доступної з одного погляду. Дисплей добре видно навіть у сонячну погоду, що дозволяє комфортно користуватися годинником при будь-якому освітленні. Витончений дизайн та повна відсутність рамок роблять Redmi Watch 5 Lite витонченим аксесуаром, який чудово поєднується з твоїм повсякденним стилем.
Розумний годинник Redmi Watch 5 Lite пропонує безліч режимів тренувань на вибір з вимірюванням та контролем основних показників. Вбудований GPS призначений для занять спортом на вулиці, за його допомогою ти зможеш простежити свій маршрут пробіжки, навіть коли телефону немає під рукою. Завдяки більш точному геопозиціонуванню ти зможеш краще орієнтуватися у незнайомому місці та завжди знайдеш потрібну дорогу.
Водонепроникність корпусу 5 АТМ дозволяє плавати та займатися водними видами спорту, не знімаючи годин. Ти навіть зможеш занурюватись на глибину до 50 метрів, залишаючи годинник на зап'ясті.
Вбудовані динамік та мікрофон дають можливість відповідати на вхідні дзвінки та вести розмову, не виймаючи смартфон із сумки. Завдяки високій чутливості мікрофона тебе чудово чутно, якісний динамік чітко транслює звук, дозволяючи вести діалог у будь-якому місці.
Варто тобі поставити питання про погоду або попросити знайти потрібний контакт, і розумний годинник із вбудованим голосовим помічником Alexa готовий прийти на допомогу.
Годинник Redmi Watch 5 Lite не дозволить пропустити жодного дзвінка чи повідомлення або забути про заплановану подію. Потрібно лише синхронізувати календар та інші службові програми на смартфоні з годинником, і всі важливі нагадування приходитимуть на годинник і відображатимуться на його екрані.
Часті зарядки залишились у минулому. Redmi Watch 5 Lite заряджається дуже швидко та довше тримає заряд. Годинник працює до 18 днів у стандартному режимі, забезпечуючи повну свободу на відпочинку та у подорожі.
| Тип | чоловічі, жіночі, унісекс |
| Форма годинника | квадратні |
| Операційна система | пропріетарна |
| Сумісна ОС | iOS, Android |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.96” |
| Тип матриці | AMOLED |
| Сенсорний екран | так |
| Навігація | GPS |
| Датчики | пульсометр, акселерометр, гіроскоп, крокомір, компас, SpO2 |
| Додаткові функції | керування музичним плеєром, управління камерою, будильник, погода, пошук телефону |
| Захист корпусу | від води |
| Колір корпусу | чорний |
| Колір ремінця | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Висота корпусу | 48.2 мм |
| Датчик освітлення | є |
| Моніторинг | відстеження сну, фізичної активності, пройденої відстані, кількість спалених калорій, швидкість руху, контроль місця розташування, Оптичний датчик серцевого ритму, Оксиметр |
| Повідомлення | SMS, виклики, події календаря, соціальні мережі, електронна пошта, низький заряд гаджета, нагадування |
| Рівень захисту | 5 АТМ, 5ATM |
| Роздільна здатність | 502 x 410 |
| Тип зарядки | магнітний з'єднувач |
| Товщина корпусу | 10.6 мм |
| Час автономної роботи до | до 18 днів |
| Ширина корпусу | 39.3 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 506 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00