Укр
Рус

Код товару: AR_3014605
Тип - унісекс, Форма годинника - круглі, Операційна система - пропріетарна, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.43", Тип матриці - AMOLED, Роздільна здатність - 466 х 466, Тип зарядки - магнітний з'єднувач, Час автономної роботи до - до 15 днів, 47 мм
| Тип | унісекс |
| Форма годинника | круглі |
| Операційна система | пропріетарна |
| Сумісна ОС | iOS, Android |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.43" |
| Тип матриці | AMOLED |
| Сенсорний екран | так |
| Датчики | акселерометр, гіроскоп, крокомір, барометр, компас, SpO2, пульсометр |
| Додаткові функції | вібрація, будильник, календар, пошук годинника, погода |
| Захист корпусу | від води |
| Розмір корпусу | 47 мм |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір корпусу | сріблястий |
| Колір ремінця | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність аккумулятора | 486 мАг |
| Висота корпусу | 47 мм |
| Датчик освітлення | є |
| Моніторинг | відстеження сну, фізичної активності, пройденої відстані, кількість спалених калорій, швидкість руху, підрахунок сходинок, Оксиметр |
| Повідомлення | SMS, виклики, події календаря, соціальні мережі, електронна пошта, низький заряд гаджета |
| Рівень захисту | 5ATM, 5 АТМ |
| Роздільна здатність | 466 х 466 |
| Тип зарядки | магнітний з'єднувач |
| Товщина корпусу | 12 мм |
| Час автономної роботи до | до 15 днів |
| Ширина корпусу | 47 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 531 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00