Укр
Рус

Код товару: AR_3016314
Представлена модель є цитрус-пресом. Це пристрої, призначені для отримання якісного соку з цитрусів.
Зовнішність соковижималки Severin СР 3534 має класичні риси: металопластиковий корпус, традиційні відтінки, які вписуються в будь-яку обстановку, надійна конструкція приладу. Соковижималка має деталі з нержавіючої сталі, що робить її безпечною для обробки їжі і не схильною до корозії.
Система "крапля-стоп"
У соковижималках дуже часто застосовують представлену технологію. Вона дає можливість вилучати ємність з отриманим соком безпечно: без ризику пролити його на прилад або поверхню, на якій стоїть техніка. Ви не зронивши ні краплі завдяки моментально припиняється подачі рідини.
Система прямої подачі соку
Така технологія дозволяє не цідити рідина в резервуар, а зливати її безпосередньо в стакан. Це дуже зручно, але вимагає особливої форми зливного носика. Представлена модель соковижималки повністю відповідає цьому критерію.
| Тип | для цитрусових (цитрус-прес) |
| Потужність | 85 Вт |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Антикрапельна система | так |
| Вага | 1.6 кг |
| Габарити | 26.3 х 20.8 х 18.5 см |
| Додаткові насадки | для цитрусових |
| Колір | чорний, нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Особливості | насадки можна мити в посудомийній машині, система "капля-стоп" |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 493 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00