![Сонячна панель TrinaSolar Vertex-S N-type i-TOPCon TSM-460NEG9R28 460W [164349] - мініатюра 1](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fimage.maudau.com.ua%2Fwebp%2Fsize%2Fxs%2Fproducts%2F98%2F01%2F9a%2F98019ab0d4ef6afbab7e555958c76d82.jpg&w=256&q=75)
![Сонячна панель TrinaSolar Vertex-S N-type i-TOPCon TSM-460NEG9R28 460W [164349] - мініатюра 2](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fimage.maudau.com.ua%2Fwebp%2Fsize%2Fxs%2Fproducts%2F50%2F10%2Fec%2F5010ec26e0ce245767a5d6b38f050e70.jpg&w=256&q=75)
Код товару: TO_3048888
Висока потужність і ефективність
Панель TrinaSolar Vertex S забезпечує потужність до 460 Вт завдяки використанню 210-міліметрової платформи та технології i-TOPCon. Коефіцієнт корисної дії досягає 23.0%, що дозволяє максимально ефективно використовувати площу встановлення. Оптимізована конструкція знижує втрати енергії та покращує відбиття світла. Це забезпечує стабільно високий рівень генерації електроенергії.Міцність і довговічність конструкції