Укр
Рус

Код товару: AR_3013783
Стабілізатор EnerGenie EG-AVR-E1000-01
Життя кожної сучасної людини безпосередньо пов'язане з електрикою. Буквально з усіх боків нас оточує звична техніка, нормальна робота якої немислима без якісного і стабільного електроживлення. Перепади напруги в мережі часто призводять до пошкодження дорогої техніки. Через низьку напругу вона може не включатися або працювати неправильно. Підвищення напруги – ситуація не настільки часта, але більш критична за наслідками, так як небезпечна для всіх електроприладів без винятку. Вирішити проблему неякісного електропостачання у більшості випадків допомагає стабілізатор напруги – пристрій для автоматичної підтримки стабільної напруги в мережі.
Особливості:
- Автоматичний регулятор і стабілізатор напруги змінного струму
- Форма струму синусоїдальна
- Металевий корпус з індикатором напруги
- Мікропроцесорне управління
- Технологія перемикання в нульовій точці змінної напруги
- Високоефективний тороїдальний трансформатор
- Повний захист від підвищеної і зниженої напруги, перегріву, короткого замикання і перевантаження
| Спосіб установки | підлоговий, настільний |
| Тип | релейний |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Потужність, ВА | 1000 VA |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 150V |
| Максимальна вхідна напруга, В | 280 В |
| Точність стабілізації | 10% |
| Кількість розеток | 4 |
| Кількість фаз | однофазний |
| Відображення значень вхідного/вихідного напруг | цифровий індикатор |
| Захист від | перевантаження, перегріву, зниженої напруги, коротке замикання, підвищена напруга |
| Рекомендоване застосування | для холодильника, для котла, для телевізора, для побутової техніки, для комп'ютера |
| Країна виробник | Китай |
| Відносна вологість | 0 - 40% |
| Вага | 1.9 кг |
| Розмір, мм | 235 x 130 x 110 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 280 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00