Укр
Рус

Код товару: AR_3001471
Спосіб установки - настільний, потужність, Вт - 400 Вт, потужність, ВА - 500 VA, мінімальна вхідна напруга, В - 150V, максимальна вхідна напруга, В - 270V, кількість розеток - 1, відображення значень вхідного/вихідного напруг - LCD дисплей
| Спосіб установки | настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | релейний |
| Потужність, Вт | 400 Вт |
| Потужність, ВА | 500 VA |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 150V |
| Максимальна вхідна напруга, В | 270V |
| Кількість розеток | 1 |
| Кількість фаз | однофазний |
| Відображення значень вхідного/вихідного напруг | LCD дисплей |
| Захист від | перевантаження, перегріву, імпульсні перешкоди, скачки напруги |
| Рекомендоване застосування | для холодильника, для телевізора |
| Вага | 1.9 кг |
| Розмір, мм | 220 х 145 х 120 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 040 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00