Стабілізатор REAL-EL STAB ENERGY-500 (EL122400011) - фото 1
Стабілізатор REAL-EL STAB ENERGY-500 (EL122400011) - фото 2
Стабілізатор REAL-EL STAB ENERGY-500 (EL122400011) - фото 3
Стабілізатор REAL-EL STAB ENERGY-500 (EL122400011)
Код товару: BM_3097331
Про товар
  • Графічний дисплей LED
  • Тороїдальний трансформатор з автоматичним захистом від навантаження
  • Затримка увімкнення після відновлення напруги в мережі 6/180 сек
  • Zero-cross технологія перемикання
  • Мікропроцесорне управління
Повна потужність:500 ВА
Активна потужність:400 Вт
Діапазони вхідної напруги:150-270 В
Вхідна частота:50 Гц
Кількість виходів:1
Тип вихідних роз'ємів живлення:CEE 7 (євророзетка)
Індикація:цифровий дисплей (вхідна/вихідна напруга)
Розміри:120 x 145 x 220 мм
Характеристики
Бренд
Real-El
Вага
2.3 кг
Кількість фаз
Однофазні
Максимальна вхідна напруга
270 В
Мінімальна вхідна напруга
150 В
Особливості
З дисплеєм
Тип стабілізації
Релейні
Всі характеристики
Продавець
BigMo
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-5%