Укр
Рус

Код товару: AR_3001467
Стабілізатор напруги
REAL-EL STAB SLIM-1000
призначений для забезпечення якісним та стабільним електроживленням різних споживачів, захист пристроїв-споживачів від неприпустимих відхилень напруги, високочастотних і імпульсних перешкод.
Особливості моделі:
- Тонкий металевий корпус з можливістю фіксації на стіні
- Захист пристроїв-споживачів від підвищеної і зниженої вхідної напруги, високочастотних і імпульсних перешкод
- Захист стабілізатора від перевантаження і короткого замикання
- Широкий діапазон вхідних напруг 140-260 В
- Висока точність стабілізації вихідної напруги
- Мікропроцесорне управління
- Цифрові індикатори вхідної і вихідної напруг
- Тороїдальний трансформатор з вбудованим оновлюваним захистом від перегрівання
- Функція «Пауза» для затримки подачі електроживлення (протягом 6 або 180 с) після його поновлення.
| Спосіб установки | настінний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | релейний |
| Потужність, Вт | 800 Вт |
| Потужність, ВА | 1000 VA |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 140V |
| Максимальна вхідна напруга, В | 260V |
| Точність стабілізації | ± 8 % |
| Відображення значень вхідного/вихідного напруг | цифровий індикатор |
| Захист від | підвищена напруга, високочастотні перешкоди, високовольтні перешкоди, перегріву, зниженої напруги, коротке замикання |
| Рекомендоване застосування | для холодильника, для котла, для побутової техніки, для комп'ютера |
| Індикація | вихідна напруга, вхідна напруга |
| Відносна вологість | 10 - 90 % |
| Вага | 3.2 кг |
| Вихідні роз'єми | 1 × CEE7/4 |
| Вхідні роз'єми | 1 × СЕЕ7/7 |
| Запобіжник | 7 А |
| Розмір, мм | 330 × 160 × 60 мм |
| Температура навколишнього середовища | 0 ~ 40 °C |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 394 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00