Сумка для ноутбука Lenovo 15.6` Casual T210 Grey (GX40Q17231) [68443] - фото 1
Сумка для ноутбука Lenovo 15.6` Casual T210 Grey (GX40Q17231) [68443] - фото 2
Сумка для ноутбука Lenovo 15.6` Casual T210 Grey (GX40Q17231) [68443] - фото 3
Сумка для ноутбука Lenovo 15.6` Casual T210 Grey (GX40Q17231) [68443] - фото 4
Сумка для ноутбука Lenovo 15.6` Casual T210 Grey (GX40Q17231) [68443] - фото 5
Сумка для ноутбука Lenovo 15.6` Casual T210 Grey (GX40Q17231) [68443]
Код товару: TO_958847
Про товар
Комфортне транспортування твого лептопа
Якщо ти хочеш продовжити термін служби свого ноутбука, потурбуйся про його захист під час транспортування. Lenovo Casual Topload T210 15,6" Grey (GX40Q17231) допоможе тобі в цьому. Сумка розрахована на ноутбуки діагоналлю до 15,6 дюйма. Вона надійно фіксує лептоп і захищає його від бруду, пилу та ударів. Крім ноутбука, в сумку можна покласти різні аксесуари, наприклад зарядний пристрій, мишку, навушники та графічний планшет.
Стильна та міцна
Casual Topload T210 15,6" виконана в сірому кольорі, вона стане відмінним доповненням повсякденного стилю. Зручна сумка з кишенями застібається за допомогою блискавки. Модель досить легка (534 г) і компактна (330 х 450 х 40 мм). Міцний водостійкий матеріал вигоряє на сонці і не линяє Сумка захистить лептоп від невеликого дощу або снігу.
Особливості:
Для ноутбуків до 15.6"
Легка
Водозахисний та водовідштовхувальний поліестер
М'яка зручна ручка
Зручний та регульований плечовий ремінь для перенесення
Характеристики
Бренд
Lenovo
Діагональ ноутбука
15.6"
Спосіб закриття
Блискавка
Плечовий ремінь
Є
Матеріал
Поліестер
Колір
Сірий
Всі характеристики
Продавець
Touch
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
Немає в наявності
-18%