Сумка для ноутбука Lenovo Casual T210 15.6" Black (GX40Q17229) - фото 1
Сумка для ноутбука Lenovo Casual T210 15.6" Black (GX40Q17229) - фото 2
Сумка для ноутбука Lenovo Casual T210 15.6" Black (GX40Q17229) - фото 3
Сумка для ноутбука Lenovo Casual T210 15.6" Black (GX40Q17229) - фото 4
Сумка для ноутбука Lenovo Casual T210 15.6" Black (GX40Q17229) - фото 5
Сумка для ноутбука Lenovo Casual T210 15.6" Black (GX40Q17229)
Код товару: TM_1001995
Про товар
Діагональ ноутбука: 15"-15.6".
Матеріал: поліестер.
Країна виробник товару: Китай.
Вид: сумка.
Стать: унісекс.
Колір: чорний.
Спосіб закриття: змійка.
Внутрішня висота під пристрій: 280 мм.
Внутрішня ширина під пристрій: 390 мм.
Внутрішня глибина під пристрій: 40 мм.
Додатково: відділення для аксесуарів, знімний плечовий ремінь.
Характеристики
Бренд
Lenovo
Країна-виробник
Китай
Діагональ ноутбука
15.6"
Стать
Унісекс
Спосіб закриття
Блискавка
Плечовий ремінь
Є
Матеріал
Поліестер
Колір
Чорний
Всі характеристики
Продавець
thm
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-21%