Укр
Рус

Код товару: AR_3021034
Сушарка для білизни Infinity Flex німецького бренду Vileda спеціально розроблена для великої кількості білизни. Завдяки піднятій рамі, високим боковим відділенням вона підходить для сушіння повсякденних речей, а розсувний механізм дозволяє легко розмістити скатертини, постільну білизну та довгий одяг. На 40% більш товсті прути залишають набагато менше складок на білизні, тому Ви суттєво зекономити час та сили на прасування. Довжина розсувних прутів сягає 2 метрів доводячи загальну корисну площу сушіння до 30 метрів, що вміщує до 4 завантажень пральної машини.
Сушарка виготовлена с високоякісних матеріалів – алюмінію та сталі. Краї ніжок захищені пластиковими елементами, та мають колеса для легкого переміщення. Сушарка додатково має тримач для сушіння невеликих речей на кшталт шкарпеток чи носовичків та фіксатор бокових відділень. Надивлячись на габарити, сушарка дуже компактна в зберіганні. Розміри в закритому стані лише 56 х 8 х 122 см. Якість та надійність підтвердженні сертифікатами TUV SUD та GS.
| Тип | підлогові розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 30 м |
| Кількість стрижнів/трубок | 28 |
| Висота | 122 см |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 5.55 кг |
| Розміри в розкладеному вигляді | 216-304 х 56 х 128 см |
| Розміри в складеному вигляді | 56 х 8 х 122 см |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 728 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00